System zarządzania firmą wraz z umawianiem klientów online, którego test można uruchomić przez naszą stronę internetową posiada wyjątkowo angażującą wtyczkę, o której skuteczności przekoło się już tysiące przedsiębiorców. Dowiedz się dlaczego ten rodzaj widgetu działa na klientów najlepiej.

Integracja angażującego, wysuwanego widgetu z witryną internetową ogranicza się wyłącznie do wklejenia któtkiego kodu, co zajmuje mniej niż minutę. Według właścicieli firm to własnie łatwość integracji oraz obsługi była głównym powodem, dla którego zdecydowali się na zakup. W następnej kolejności jest mnogość dostępnych funkcji oraz nieograniczona personalizacja.

Wysuwany widget można dowolnie konfigurować. Zmieniamy napisy, dodajemy logo, ustalamy kolory tak, aby idealnie pasowały do firmowego brandingu. Należy pamiętać o tym, aby kolor wysuwanej wtyczki nie zlewał się z tłem lub kolorystyką strony internetowej. Najbardziej angażujący będzie taki, króry zwraca na siebie uwagę. Z łatwością można dobrać taki, który „rzuca” się w oczy i jednocześnie pasuje do strony.

Dowolna konfiguracja pozwala na to, by ustalić, czy widget ma wysuwać się odrazu po wejściu na stronę, po kilku sekundach, czy dopiero po przewinięciu strony w dół. Dzięki temu osoba, która odwiedza naszą witrynę zostaje zaskoczona miłym przywitaniem oraz możliwością bezpośredniego zarezerwowania terminu usługi.